Éttermi munkatárs (Örs vezér tere)

Budapest, Budapest - Explore location Food & Restaurant Full Time

Job description

KI VAGY TE

Téged keresünk ha:
• szenvedélyed a vendéglátás,
• udvariasan és segítőkészen szolgálod ki a vásárlókat,
• fontos számodra a pontos és a gyors munkavégzés,
• fizikai erőnléted jó,
• igazi csapatjátékos vagy,
• rendelkezel szakmai tapasztalattal. Szakmai tapasztalat hiányában is szeretettel várunk!
• középfokú végzettséggel rendelkezel,
• alapfokú angol nyelvtudásod előnyt jelent,

A FELELŐSSÉGI KÖRÖD

Feladataid:
• értékesíted az Étteremben a termékeket, amelyeket
• előkészítesz és feltöltesz, hogy a vásárlók számára elérhetők legyenek,
• a munkaterületet tisztán tartod,
• pénztári feladatokat is ellátsz.

EGYÜTT CSAPATKÉNT

Dolgozz velünk, mert:
• hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a
munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
• versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
• a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük,
étkezési támogatást és egyéb béren kívüli juttatásokat nyújtunk (pl. Cafetéria
rendszer, 5 év munkaviszony után 5 nap extra szabadság, stb.),
• rugalmas munkaidőbeosztást nyújtunk,
• széles körű karrier lehetőséget biztosítunk.